Zapraszamy do aromatycznego świata Organique.

Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne. W produktach Organique znajdziesz bogactwo ekstraktów roślinnych i składników naturalnego pochodzenia. Przygotowujemy produkty z wielką dbałością o każdy element. Większość z nich nadal tworzymy ręcznie.

Wiedząc jak bardzo kosmetyki oddziałują na nasze zmysły: wzrok, zapach i dotyk, dbamy o to, by były one barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje. Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zamienić w wyjątkowe terapie i rytuały. Dzięki temu każdego dnia pomagamy pielęgnować Twoje naturalne piękno.

Szukając idealnej dla siebie terapii pomyśl o potrzebach Twojej skóru. Każda terapia ma określony profil działania, a jej regularne stosowanie zapewni oczekiwane efekty.

Jeśl potrzebujesz chwili relaksu połączonej z pilęgnacją – sięgnij po nasze rytuały. Kierując się zapachami, które lubisz oraz efektem, jaki chcesz osiągnąć, komponuj własne zestawy. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę kosmetyków kąpielowych, oczyszczających, pielęgnacyjncyh i zawsze aromaterapeutycznych.

 

Jesteśmy polską firmą od ponad 15 lat tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.

Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.

Kosmetyki oddziaływują na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje.

Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zmieniać w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i pięknej żyć.