Kim jestem…


● Istotą artystyczną – piszę książki, wiersze, uprawiam słowotwórstwo własne, maluję obrazy, tańczę w masażu, tworzę świece, mydła, ziołowe stemple, pachnidła, łapacze snów, talizmany, laleczki motanki, amulety i wiele innych artefaktów magicznych.
●Samotnikiem – nie spotkasz mnie na ulicy, w parku, w centrum handlowym. Nie jestem dla wszystkich, ale być może jestem dla Ciebie.
●Kosmetologiem – doskonale znam się na swoim zawodzie, idę tą ścieżką od 2000r. Wyodrębniłam własny nurt kosmetyki twarzy, ciała i duszy. Kosmetyka słowiańska, kosmetologia ezoteryczna i bioenergoterapia ogólnie pojętą, w której elementy wchodzą Reiki, Tantra kobiet, Rytuały Ceremonialne. Uczę się przez cały czas, doszkalam, poszerzam wiedzę, zdobywam kolejne cele… i tak do końca życia, i o jedno tysiąclecie dłużej 😉
●Wiedźmą – od zawsze, z pokolenia na pokolenie, reinkarnując. Czuję to od kiedy byłam dzieckiem. Niegdyś wstydziłam się o tym mówić, teraz żyję pełną energią jaka została mi dana, pomagam innym, jeśli mogę. Ale przede wszystkim dbam o siebie i uczę tego inne kobiety. Szkoła pozytywnego egoizmu.
●Kobietą, matka, żoną… taką samą duszą piękną jak i Ty. 

Co znajdziesz u mnie…
Spotkanie samej siebie w innym wymiarze. Mówią że wróżki i elfy mieszkają tylko w bajkach… więc mieszkam w bajce na skraju lasu.Odnajdziesz spokój i zupełnie inną energię. Inny świat. Nie lepszy, i nie gorszy. Po prostu inna czasoprzestrzeń.

Czym dysponuję dla Ciebie…
○Czasem. Poświęcam go Tobie.
○Robię masaże ajurwedyjskie całego ciała, Rytuały odmładzające twarzy Kobido, Japoński, MukhaAbhyanga.
○Zajmuję się pielęgnacją twarzy.
○Tworzę małe arcydzieła: mydła, świece, amulety, laleczki motanki, kręgi kobiet, łapacze snów, talizmany i wiele innych.
○Stawiam karty anielskie, tarota, wiedźmie runy. Nazywasz to wróżeniem? Ja nazywam to umiejętnością czytania znaków ze zrozumieniem istot wyższych.
○Analiza duszy, reinkarnacje. Akceptacja tego co Tu i Teraz, po co jesteśmy i jaki mamy cel. W ajurwedzie mówimy: jaka jest Twoja darma? Czy już ją odnalazłaś?
○Palę świece intencyjne. Robię na zamówienie świece z wosku pszczelego, sojowego, konsekrowane i oczyszczone, gotowe do działania.
○Wykonuję rytuały ceremonialne z otwarciem kręgu.
○Oczyszczam przestrzeń, czakry, duszę, ciało. Diagnozuję przyczepy energetyczne i astralne, neutralizuje wampiry energetyczne. Zdejmuję klątwy i uroki.
○Pracuję tylko i wyłącznie z energią kobiecą, lunarną. Magia księżyca, luster, wody, lasu, ziemi, wiatru, ognia i eteru.
○Bioenergoterapia szeroko rozumiana. Towarzyszy mi Energia Reiki. Uzdrawianie.
○Widzę więcej, czuję intensywniej, odprowadzam zabłąkane dusze, często przekazuję informacje od zmarłych dla jeszcze żyjących tu ludzi.
○Shiro-dhara olejowanie głowy ciepłym olejem z misy tybetańskiej.
○Dźwieko-terapia dzwonkami Zefir, Koshi, dźwięki misy tybetańskiej, misy kryształowe.
○Wahadło pieczęci siedmiu archaniołów
○Analiza snu. Czytam znaki. 

Nic nie dzieje się bez przyczyny i nie ma przypadków. Jedno z moich ulubionych powiedzeń…:

„Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, nad cudami pracuję lekko ponad tydzień”


Czujesz że mnie potrzebujesz?
Jesteś zagubiona?
Ciekawość innego postrzegania świata Cię zjada? 
Masz dylemat?
Potrzebujesz odprężenia?

Napisz. Sms, messenger, WhatsApp, e-mail – jakkolwiek zechcesz.
Niezwykłą rzadkością jest rozmowa ze mną przez telefon… 
Niezwykłam tego robić. Taka ma zasada.

Serdeczności dla Was, 

Książeniczka
Julia Werner